Praca

4sync > Praca
Praca w 4Sync to szansa na rozwój poprzez udział w ciekawych projektach, w zgranym zespole, z fajnymi ludźmi i innowacyjnymi technologiami cybersecurity.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie i budowanie portfolio nowych partnerów;
  • Rozwój i utrzymywanie długofalowych relacji z aktualnymi partnerami i klientami;
  • Wspieranie i koordynacja projektów naszych partnerów;
  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej;
  • Współpraca z producentami i Realizacja celów sprzedażowych;
  • Prowadzenie szkoleń dla zespołów handlowych partnerów;
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych;
  • Realizacja strategii rozwoju współpracy;
  • Negocjacje warunków współpracy;
  • Udział w seminariach, konferencjach i wydarzeniach biznesowych.

Wymagane kompetencje:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sprzedaży rozwiązań IT w B2B;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacji i budowania długotrwałych relacji z partnerami i klientami;
  • Otwartość oraz swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych;
  • Umiejętność pozyskiwania partnerów biznesowych;
  • Wiedza na temat prowadzenia procesów handlowych;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową (min.B2);
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów zadań;
  • Zaangażowanie w dążeniu do wyznaczonych celów;
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Praca zdalna lub hybrydowa;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Przyjazna atmosfera pracy i brak dress code’u;
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów cybersecurity.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, 👉 wyślij nam swoje CV.

Wysyłając do nas CV akceptujesz warunki przetwarzania Twoich danych zgodnie z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

Równocześnie prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli 👇

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Chcesz dowiedzieć się więcej? 👉 Poznaj nas