O nas

4sync > O nas

Value Added Distributor (VAD)
Dystrybutor z wartością dodaną


Zapraszamy do współpracy!
-> Napisz do nas

Misja

Dodawanie wartości merytorycznej i biznesowej w dystrybucji uznanych i skrupulatnie wyselekcjonowanych przez naszych ekspertów produktów z zakresu bezpieczeństwa IT. Rozwiązania renomowanych marek znajdujących się w naszym portfolio, mają na celu umożliwić współpracującym z nami Partnerom zaoferowanie szerokiemu gronu odbiorców najbardziej efektywnych mechanizmów zapewniających integralność, poufność i ciągłość pracy systemów informatycznych.

Etyka

Szczycimy się faktem, że jednym z głównych założeń funkcjonowania 4Sync jest transparentność współpracy z naszymi Partnerami handlowymi i najwyższe normy etyczne naszych pracowników.

Nasi Partnerzy

Prawdziwą wartość naszego kanału dystrybucji stanowią Partnerzy. Możemy pochwalić się wysoce wyspecjalizowanym kanałem sprzedaży produktów bezpieczeństwa IT, utrzymującym najwyższe standardy przy wdrożeniu i utrzymaniu oferowanych przez nas rozwiązań.

Oferowane Produkty

Oferowane przez nas produkty są unikalne. Spoglądając na analizy poszczególnych linii produktowych przygotowywanych przez największe firmy doradcze, można zauważyć, że w naszej ofercie znajdują się produkty firm docenianych w swoim segmencie rynkowym, dotychczas często nie znane na rynku polskim. Dzięki wiedzy naszych ekspertów, wspierających Partnerów i ich Klientów, popularyzowaniu wyselekcjonowanych marek podczas wydarzeń branży CyberSec oraz cały czas rozwijanemu centrum szkoleniowemu, marki te stają się czołowymi na rynku polskim.