Fidelis Endpoint

4sync > Producenci > Fidelis Security > Fidelis Endpoint
Fidelis Endpoint zapewnia głęboki wgląd w to, co dzieje się na stacjach końcowych i serwerach, a także dostarcza narzędzi do prewencji oraz remediacji. Dzięki temu organizacja zostaje wyposażona w mechanizmy umożliwiające potwierdzenie zagrożenia i reakcję na incydenty w ułamku czasu w stosunku do tradycyjnego podejścia. Zespoły bezpieczeństwa otrzymują widoczność, kontekst i automatyzację, której potrzebują aby szybko i zdecydowanie odpowiadać na zagrożenia i działać skutecznie.
Image
Slide
Slide

Przygotuj użytkowników na ataki APT, phising, ransomware i inny malware

Slide

Zyskaj pełną widoczność i wykryj atak w trakcie jego trwania

Slide

Przyspiesz i zautomatyzuj proces reagowania na incydenty (Incident Response)

Slide

Gromadź metadane dla analiz śledczych, machine learnig & threat hunting

Slide

Chroń organizację przed zagrożeniami wewnętrznymi

Slide

Poznaj swój cybernetyczny teren, który chronisz

Slide

Identyfikuj i eliminuj podatności

previous arrow
next arrow
Image
Dodatkowym rozwiązaniem, o które Fidelis Endpoint może zostać wzbogacony, jest Fidelis AV (powered by BitDefender), dzięki czemu stacja końcowa zyskuje dodatkowe metody ochrony, realizowane przez silnik antywirusowy.

Fidelis Endpoint – zaawansowane rozwiązanie klasy EDR (Endpoint Detection & Response)

Konsola Fidelis Endpoint daje dostęp do stacji końcowych w czasie rzeczywistym, umożliwiając natychmiastowe unieszkodliwienie wykrytego zagrożenia. Dzięki konsolidacji wielu rozwiązań Endpoint Security w jednym, spójnym technologicznie produkcie, zapewnieniu wysokiego poziomu automatyzacji powtarzalnych zadań, a także łatwej integracji z pozostałymi komponentami platformy Fidelis Elevate (Network oraz Deception), następuje znacząca redukcja szumu informacyjnego. To oznacza znaczące skrócenie czasu potrzebnego do wykrycia i usunięcia zagrożenia, a dzięki zautomatyzowaniu oraz uproszczeniu procesu Incident Response, zespoły SOC mogą skupić się na naprawdę istotnych zagrożeniach i zwiększyć skuteczność realizowanej ochrony.

Fidelis Endpoint – główne korzyści:

  • Identyfikacja i powstrzymanie celowanych ataków już w pierwszej fazie ich trwania. Fidelis Endpoint umożliwia szybką identyfikację złośliwej aktywności, weryfikację i proaktywne tropienie zagrożeń na podstawie wielu kryteriów oraz automatyzację procesów naprawy i analizy.
  • Synchronizacja działań z innymi narzędziami bezpieczeństwa. W celu skupienia uwagi na prawdziwych zagrożeniach, Fidelis Endpoint umożliwia efektywne potwierdzanie zasadności zdarzeń generowanych przez wdrożone produkty bezpieczeństwa (np. SIEM, czy produkty skanujące ruch sieciowy) i podejmowanie działań w sekundy od ich wystąpienia.
  • Szybsze podejmowanie trafnych decyzji. Możliwe dzięki automatyzacji procesu odpowiedzi na incydenty, wyszukiwaniu zagrożeń na podstawie danych z różnych źródeł i głębokiej widoczności w celu identyfikacji podejrzanych zachowań.
  • Minimalizacja szkodliwości incydentu i ograniczenie czasu jego rozwiązania. Fidelis Endpoint umożliwia automatyzację skomplikowanych i czasochłonnych procedur manualnych stosując informacje o zagrożeniach z różnych źródeł, kontekst zdarzeń oraz pozwala na używanie wskaźników takich jak MTV (Mean Time to Validate) oraz MTR (Mean Time to Respond) w celu śledzenia i raportowania zaistniałych incydentów.

Pobierz borszurę Fidelis Endpoint

Poznaj pozostałe produkty Fidelis Security

Strona producenta: https://fidelissecurity.com/products/endpoint/