Zostań Partnerem

4sync > 4Partner > Zostań Partnerem
Wypełnij poniższy formularz,
to pierwszy krok do rozpoczęcia współpracy.

Skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie i wspólnie omówimy dalsze działania oraz odpowiemy na wszystkie pytania związane z rozpoczęciem współpracy.

Dlaczego my?

4Sync jest dystrybutorem typu VAD (Value Added Distributor), co oznacza, że zarówno Partnerom handlowym, jak również użytkownikom końcowym, oferujemy szereg usług eksperckich wybiegających daleko poza standardową ofertę handlową, w tym m.in.:

  • Wsparcie techniczne i handlowe na każdym etapie realizacji projektu (zarówno przed jak i po zakupie)
  • Standardowe oraz dedykowane szkolenia dla Partnerów oraz klientów końcowych;
  • Dostęp do sprzętu przeznaczonego na testy (PoC)
  • Dostęp do środowiska laboratoryjnego
  • Wspólne działania marketingowe i promocyjne, udział w konferencjach branżowych
  • Organizacja logistyki do Partnera lub klienta końcowego

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie implementacji rozwiązań bezpieczeństwa dostarczamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, zapewniamy terminowość i rzetelność prowadzonych wdrożeń.

Swój sukces w dużej mierze zawdzięczamy bliskiej współpracy z Partnerami. Nasze działania mają na celu wzmacnianie relacji z dotychczasowymi Partnerami, jak również pozyskiwanie nowych.

(także mile widziany)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z powyższym zgłoszeniem przez 4Sync Solutions Sp. z o.o. -SKA z siedzibą w Warszawie, ul. Instalatorów 17. Potwierdzam, że znana mi jest treść Polityki prywatności, w tym cel przetwarzania danych osobowych. Rozumiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia. Rozumiem, że w każdym momencie mogę wycofać swoją zgodę, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano wcześniej.
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych zebranych przez 4Sync Solutions partnerom biznesowym 4Sync Solutions w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług tych podmiotów. Przyjmuję do wiadomości, że w momencie przekazania moich danych partnerowi biznesowemu 4Sync Solutions staje się on również administratorem moich danych. Lista partnerów znajduje się na stronie.