DarkOwl

4sync > Producenci > DarkOwl
Gdy dane są narażone, liczy się każda minuta. DarkOwl Vision automatycznie, w trybie ciągłym 24/7/365, zbiera, indeksuje i archiwizuje dane znalezione w Darknet. Znajduje i weryfikuje więcej istotnych informacji w ciągu godziny, niż analityk w ciągu miesiąca. To największa komercyjnie dostępna baza danych sieci Darknet.
Image
Slide
Slide

Przeszukuj największy na świecie zbiór danych treści z Darknet, bezpiecznie z poziomu przeglądarki

Slide

Działaj proaktywnie, wyprzedzaj ataki, minimalizuj skutki

Slide

Włącz system wczesnego ostrzegania

Slide

Otrzymuj powiadomienia, jeśli Twoje dane pojawią się w Darknet

Slide

Skróć czas rozwiązywania problemów

Slide

Monitoruj wewnętrzne dane swojej organizacji lub dane swoich klientów

Slide

Chroń organizację przed zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi

Slide

Zintegruj dane DarkOwl bezpośrednio na swojej platformie za pomocą interfejsu API Vision

previous arrow
next arrow

DarkOwl – eksperci od Darknetu

Zobacz Mapę DarkNet-u

Misją DarkOwl jest nie tylko bycie wiodącym na świecie dostawcą danych DARKINT, ale także dostarczanie organizacjom narzędzi potrzebnych do efektywnego i wydajnego wykorzystywania tych danych. DarkOwl Vision to system wczesnego ostrzegania o włamaniach i wyciekach danych. Platforma DarkOwl Vision przeszukuje sieć Darknet pod kątem danych, które mogły stać się przedmiotem wycieku, wzmacniając tym samym organizacje w możliwości skuteczniejszego wykrywania luk w swoich zabezpieczeniach oraz szybszą remediację.

Zapewnienie narzędzi potrzebnych do bezpiecznego przeszukiwania ciemnej strony sieci umożliwia organizacjom ciągłe ulepszanie swoich zabezpieczeń w zakresie cyberbezpieczeństwa. Gdy dane są narażone, liczy się każda minuta. Model SaaS, API lub Data Feed umożliwiają firmom precyzyjne określanie istotnych dla nich informacji i konfigurowanie monitorów, które ostrzegą je w momencie wykrycia ich danych. W przypadku zaistnienia naruszenia bezpieczeństwa danych decyzje dotyczące strategii wyjścia z kryzysu, komunikacji i łagodzenia skutków muszą być szybkie, ale świadome i zależą w dużej mierze od stopnia wrażliwości utraconych danych i zidentyfikowania pierwotnej przyczyny ich wycieku. Skracając czas potrzebny do wykrycia za pomocą DarkOwl Vision, firmy mogą podejmować szybkie, skuteczne i świadome decyzje.

Produkty
DarkOwl Vision
Do pobrania
Broszura DarkOwl
Strona producenta
https://www.darkowl.com