NETSCOUT

4sync > Producenci > NETSCOUT
NETSCOUT SYSTEMS, INC. to wiodący dostawca rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo biznesu oraz kompletną ochronę przed atakami DDoS. Dzięki systemom aktywnego i pasywnego monitoringu kluczowych aplikacji umożliwiają one szybką identyfikację nieprawidłowości w ich działaniu oraz przeciwdziałanie zakłóceniom dostępności, wydajności i bezpieczeństwa usług.
Image
Slide
Slide

Działaj proaktywnie. Przeciwdziałaj zakłóceniom dostępności Twoich usług.

Slide

Monitoruj kluczowe systemy i aplikacje. Lokalnie i w chmurze.

Slide

Wykrywaj zakłócenia w czasie rzeczywistym, zanim dotkną użytkowników.

Slide

Podnieś skuteczność kontroli i poziom bezpieczeństwa biznesu.

Slide

Skróć czas rozwiązywania problemów.

Slide

Zadbaj o ciągłość działania Twojego biznesu.

Slide

Skróć czas przywracania ciągłości działania.

previous arrow
next arrow
Image
Gdziekolwiek.  Każda aplikacja.   Każda infrastruktura.   W czasie rzeczywistym.
Lider w Magicznym Kwadrancie Gartnera „2019 Magic Quadrant for Network Performance Monitoring and Diagnostics.” *

Pozycja lidera rynku i technologii wynika z połączenia opatentowanej technologii pozyskiwania informacji o stanie systemów IT z inteligentną analityką i ochroną przed cyberzagrożeniami. Rozwiązania NETSCOUT zapewniają dostęp do stanu usług i aplikacji w czasie rzeczywistym oraz wgląd, którego organizacje potrzebują, aby przyspieszyć i zabezpieczyć swoją cyfrową transformację. NETSCOUT monitoruje i analizuje stan systemów IT oraz aplikacji zarówno w środowiskach lokalnych jak i w chmurze umożliwiając rozpoznanie zakłóceń pracy rozwiązań informatycznych zanim wpłyną one na użytkowników, a tym samym zminimalizowanie czasu przestojów, przewidywanie i wskazywanie awarii oraz maksymalizację wydajności w celu ustabilizowania całej sieci firmy.

Visibility Without Borders  – Widoczność Bez Granic

Technologia NETSCOUT Adaptive Service Intelligence (ASI) stale monitoruje środowisko świadczenia usług w celu identyfikowania problemów z wydajnością i zapewnia wgląd w sieciowe zagrożenia bezpieczeństwa, pomagając zespołom w szybkim rozwiązywaniu problemów, które mogą powodować zakłócenia w pracy lub wpływać na komfort użytkownika. NETSCOUT zapewnia niezrównaną widoczność usług i chroni infrastrukturę cyfrową, która obsługuje nasz połączony świat.

* Od roku 2020 Gartner zmienił formę z dotychczasowej wersji magicznego kwadrantu na przewodnik „Gartner Market Guide for Network Performance Monitoring and Diagnostics”.