22. Konferencja SECURE 2018, Hotel Airport Okęcie, 23-24 Października

4sync > Aktualności > 22. Konferencja SECURE 2018, Hotel Airport Okęcie, 23-24 Października

4Sync Solutions ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję Secure. Jak co roku jesteśmy jednym z partnerów na Konferencji – w tym roku promujemy nowy produkt na rynku, pochodzący z Czech LOGmanager.

Konferencja SECURE to wydarzenie, które ma swoje stałe miejsce w kalendarzu najważniejszych imprez związanych z tematyką bezpieczeństwa teleinformatycznego. SECURE 2018 odbędzie się w terminie 23-24 października w Warszawie w Airport Hotel Okęcie przy ul. KOR 24. Konferencja odbywa się zawsze w październiku danego roku, a od pierwszej edycji w 1996 r. jej organizatorami są NASK i działający w jego strukturach zespół CERT Polska. Wydarzenie adresowane jest do administratorów, członków zespołów bezpieczeństwa oraz praktyków z tej dziedziny.

SECURE to:

  • światowi eksperci,
  • najnowsze trendy,
  • skuteczny międzynarodowy networking,
  • praktyczne i innowacyjne rozwiązania.

Konferencja SECURE stanowi wyjątkową okazję, aby posłuchać czołowych ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa z Polski i całego świata. Nasza konferencja to także dostęp do najnowszej wiedzy o zagrożeniach i aktualnych trendach w bezpieczeństwie, a także forum wymiany doświadczeń.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Więcej informacji, w tym agenda i prelegenci na stronie: https://www.secure.edu.pl/