Exatel InTech Day

4sync > Aktualności > Exatel InTech Day

Cykl warsztatów dla praktyków IT

Serdecznie zapraszamy na już trzecie warsztaty z cyklu Exatel InTech Day!

Tym razem skupimy się na technologii Fidelis – zintegrowanego rozwiązania do kompleksowego zabezpieczenia sieci, serwerów i stacji końcowych w Twojej organizacji.

W trakcie warsztatów inżynierowie EXATEL oraz 4Sync zaprezentują funkcjonowanie platformy Fidelis Network. W czasie spotkania, w trzech blokach tematycznych zostaną zaprezentowane przykładowe scenariusze naruszenia bezpieczeństwa – złośliwe oprogramowanie i ataki, ochrona danych przed wyciekiem oraz threat hunting w oparciu o analizę zdarzeń w systemie Fidelis Network. Dla uczestników warsztatów zostanie przygotowane środowisko demonstracyjne oraz zaimplementowane scenariusze, które zgodnie z ideą warsztatów, zostaną zakończone zadaniami do wykonania w formule drużynowego konkursu CTF (Capture the Flag).

Zalecamy, aby uczestnicy znali podstawowe kwestie dotyczące bezpieczeństwa sieci i terminologię dotyczącą najczęstszych ataków. Nie jest to jednak niezbędne – ćwiczenia warsztatowe będzie można realizować samodzielnie – pod okiem analityków i ekspertów SOC EXATEL, jak również obserwując i naśladując kolejne czynności pokazywane na ekranie. Uczestnicy mają możliwość wykonywania zadań z asystą prowadzących. Dzięki temu niezależnie od zaawansowania wiedzy, każdy uczestnik skorzysta z warsztatów.

Oprócz zapoznania ze specyfiką Fidelis Elevate uczestnicy będą mogli zorientować się w zakresie działań realizowanych przez pierwszą i drugą linię SOC.

W ciągu całego dnia do Państwa dyspozycji będą przedstawiciele zespołów Presales i SOC EXATEL oraz inżynierowie 4Sync Solutions.

Kiedy: 21 marca, od 9:00
Gdzie: The Tides, Warszawa

Zapisy na stronie wydarzenia