Fidelis Cybersecurity przejmuje CloudPassage – pioniera bezpieczeństwa w chmurze.

4sync > Aktualności > Fidelis Cybersecurity przejmuje CloudPassage – pioniera bezpieczeństwa w chmurze.
bezpieczeństwo w chmurze

Nasz Partner, Fidelis Cybersecurity, właśnie ogłosił, że uzupełnia portfolio swoich rozwiązań o bezpieczeństwo w chmurze! Teraz platforma Fidelis zapewni także inwentaryzację i ochronę zasobów w AWS, Microsoft Azure i Google Cloud!

Fidelis Elevate to rozwiązanie klasy Active XDR, które pomaga analitykom SOC uzyskać przewagę i kontrolę nad bezpieczeństwem organizacji, dając im możliwość proaktywnego powstrzymywania zagrożeń, zanim wpłyną one na biznes. 

Elevate to platforma integrująca w jednym rozwiązaniu wykrywanie i reagowanie na stacjach roboczych (EDR), w sieci (NDR) oraz system pułapek (Deception), zwiększający przeciwnikowi koszt i złożoność ataku. Przejęcie CloudPassage uzupełni te możliwości o bezpieczeństwo w chmurze, zapewniając kompleksową ochronę.

Transformacja cyfrowa napędza proces wdrażania chmury w organizacjach i bezpieczeństwo tych zasobów nabiera coraz większego znaczenia. CloudPassage Halo® to sprawdzona, specjalnie stworzona i ujednolicona platforma bezpieczeństwa w chmurze. Umożliwia klientom odkrycie wykorzystywanych zasobów znajdujących się w chmurze, o których istnieniu często nie mają pojęcia. Dodatkowo możliwe jest także uzyskanie raportu o ich ewentualnych podatnościach wraz z rekomendacjami działań naprawczych.

Z niecierpliwością i ogromną ciekawością czekamy na możliwość poznania i przetestowania nowego rozwiązania, żeby móc Wam je zaprezentować.

Informacja prasowa.