Bezpłatne warsztaty Fidelis Network i Endpoint na Konferencji Secure, 23 Października 2017

4sync > Aktualności > Bezpłatne warsztaty Fidelis Network i Endpoint na Konferencji Secure, 23 Października 2017

4Sync Solutions zaprasza na warsztaty Fidelis Network i Endpoint które odbędą się podczas corocznej konferencji Secure.

Prowadzącym warsztaty będzie Franciszek Lewenda, Senior Systems Engineer w 4Sync Solutions. Franciszek to specjalista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze bezpieczeństwa IT. Praktyk mający za sobą projekty związane zarówno z tworzeniem szytych na miarę rozwiązań, jak i wdrażaniem produktów komercyjnych. Nie są mu obce wyzwania przed jakimi stają organizacje, które wspiera w zakresie doboru adekwatnych środków zaradczych. Nie tylko technicznych.

Na warsztatach będzie możliwość zapoznania się jak oba rozwiązania Fidelis wspierają użytkowników w procesach Incidet Redponse & Remediation, zarówno na sieci jak i urządzeniach końcowych. Uczestnicy warsztatów będa mieli okazję własnoręcznego zapoznania się z GUI Fidelis i przeprowadzenia dochodzenia oraz remediacji w oparciu o symulowany atak. 

Warsztaty są bezpłatne dla uczestników konfernecji i zakończone będą wystawieniem certyfikatu producenta potwierdzającym udział. 

Do wzięcia udziału w warsztatach niezbędne będzie posiadanie własnego laptopa z kartą WiFi.

Temat warsztatów: Od wykrycia do remediacji bez wstawania od biurka. Fidelis Elevate czyli Incident Detection and Response z jednej konsoli. 

Lokalizacja: Airport Hotel Okęcie, ul. 17 Stycznia 24, Warszawa.
Data: 09:00 – 13:00, 23 Października 2017
Zapisy: https://www.secure.edu.pl/pl/serwis/warsztaty.html