Cyberbezpieczeństwo w praktyce, 5-6.06.2018, PGE Stadion Narodowy

4sync > Aktualności > Cyberbezpieczeństwo w praktyce, 5-6.06.2018, PGE Stadion Narodowy
Już w Czerwcu będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w trzeciej edycji konferencji EXATEL Security Days. Jak w poprzednim roku, tym razem również będziemy promować rozwiązania Fidelis Cyberesecurity, a jednym z prelegnetów będzie VC Fidelis Deception, Rami Mizrahi, który opowie o nowym rozwiązaniu w portfolio Fidelisa.

EXATEL Security Days 2018 to już trzecia edycja konferencji poświęconej praktycznej stronie cyberbezpieczeństwa. Ostatnie dwa lata przyniosły najszybsze w historii zmiany w sektorze cyberbezpieczeństwa. Po raz pierwszy pytania o wpływ systemów IT na codzienne życie, na stan i funkcjonowanie państwa zostały postawione w tak zdecydowany sposób. Dyskusja o cyberbezpieczeństwie przeniosła się z konferencji, na pierwsze strony gazet. #CoDalej – takim hasłem postanowiliśmy promować tegoroczną edycję EXATEL Security Days. Jest bowiem jasne, że cyberbezpieczeństwo wkracza w nową erę. Erę, w której będzie dotyczyć wszystkich i to w zupełnie nowych kontekstach. Internet rzeczy, 5G, infrastruktura IT państwa, przemysł 4.0, konflikty hybrydowe – wielu tych zjawisk nie brano pod uwagę jeszcze rok, dwa lata temu. W co inwestować, żeby nie dać się wyprzedzić w tym „wyścigu zbrojeń”?    

Lokalizacja: PGE Narodowy, Al. Księcia J. Poniatowskiego 1, Warszawa. Data: 5-6 Czerwiec 2017.
Więcej informacji można uzyskać na oficjalnej stronie wydażenia: https://exatelsecurityday.pl/
ESD18 jest konferencją bezpłatną, ale z ograniczoną liczbą uczestników, dlatego zachęcamy do wczesnej rezerwacji.   

Konferencję kierowana jest przede wszystkim do osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informacji w dużych i średnich firmach, m.in. w branży finansowej, energetycznej, a także w sektorze publicznym.