Security Case Study, 13 – 14 Września 2018, Warszawa, Hotel Sound Garden

4sync > Aktualności > Security Case Study, 13 – 14 Września 2018, Warszawa, Hotel Sound Garden
Wspólnie z Fidelis Cybersecurity zapraszamy do wzięcia udziału w V edycji konferencji dotyczącej Bezpieczeństwa Informatycznego „SECURITY CASE STUDY”. Konferencja odbędzie się w dniach 13-14 września 2018 r. w Warszawie, w Hotelu Sound Garden przy ul. Żwirki i Wigury 18.

SCS to konferencja organizowana przez praktyków, ludzi, którzy na co dzień zajmują się zagadnieniami bezpieczeństwa teleinformatycznego, gotowych do dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą. Konferencja SECURITY CASE STUDY bardzo szybko zyskała uznanie specjalistów branży jako źródło wiedzy, okazja do rozwinięcia umiejętności, wymiany doświadczeń i spotkania światowych specjalistów. W programie znajduje się jak zwykle dużo prezentacji w ulubionej przez odbiorców formule „case study”. Jednak skupiając się na merytorycznych tematach nie zapominamy, jak ważna jest niepowtarzalna atmosfera – swobodne rozmowy, które są źródłem cennych kontaktów i rewelacyjnych pomysłów.SCS PRO
Najwięksi światowi eksperci bezpieczeństwa teleinformatycznego
SCS URDI
Ścieżka poświęcona całkowicie informatyce śledczej
SCS Expo
Ścieżki tematyczne, część wystawiennicza i stoiska partnerskie
SCS Elevator Pitch
Katalizator networkingu, który zyskał nadspodziewanie dużą popularność wśród uczestników 

W przeddzień konferencji 12.09 (środa) zapraszamy Państwa na praktyczny Warsztat z bezpieczeństwa sieciowego którą poprowadzi Robert Dąbroś z Fidelis Cybersecurity oraz Franciszek Lewenda z 4Sync Solutions.
Liczba miejsc na warsztatatch jest ograniczona!

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Dodatkowo mamy do rozdania kody rabatowe, dzięki któremu możecie obniżyć cenę wejściówki o 20%. Chętnych prosimy o bezpośredni kontakt mailowy.