Fidelis EDR uzyskuje doskonałe wyniki w ocenach MITRE ATT&CK

4sync > Aktualności > Fidelis EDR uzyskuje doskonałe wyniki w ocenach MITRE ATT&CK
EDR stop ransomware

My o tym doskonale wiemy z praktyki własnej oraz naszych klientów. Ale zawsze miło przeczytać, że niezależne źródła także potwierdzają skuteczność systemów naszych partnerów, których rozwiązania mamy w porfolio.

Fidelis Endpoint Detection and Response (EDR) jest wysoko cenionym przez specjalistów z całego świata, narzędziem umożliwiającym skuteczne reagowanie na incydenty oraz realizowanie zadań z zakresu informatyki śledczej.

Fidelis Cybersecurity informuje, że w trakcie 2021 MITRE Engenuity Round 4 ATT&CK Evaluation Fidelis EDR skutecznie wykrył stosowanie techniki T1486 – Data Encrypted For Impact, jednoznacznie wskazującej na atak z zastosowaniem ransowmare. W trakcie testu Fidelis EDR z powodzeniem wykrył dowody szkodliwej działalności jeszcze przed przejściem do końcowej fazy ataku tj. szyfrowania danych czyli przed wyrządzeniem szkody na systemach docelowych będących obiektem ataku.

Pełna informacja prasowa 👉 https://www.businesswire.com/news/home/20220405005960/en/Fidelis-Cybersecurity-Strengthens-Ransomware-Capabilities

Zachęcamy do kontaktu 👉 https://www.4sync.pl/demo/ i przetestowania rozwiązania w swoim środowisku!