Fidelis partnerem spotkania ISSA Polska

4sync > Aktualności > Fidelis partnerem spotkania ISSA Polska

Już w najbliższy czwartek 24.09 o g.18:00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu ISSA CyBeer, dla członków i sympatyków Stowarzyszenia ISSA Polska.

Tematem spotkania będzie Digital Forensics & Incident Response – jak łatwo i skutecznie zebrać odpowiednie dane w procesie obsługi incydentu. Partnerem tego wydarzenia jest firma Fidelis Cybersecurity, będąca również Partnerem Wspierającym Stowarzyszenia.

W imieniu firmy Fidelis oraz własnym serdecznie zapraszamy na sesję on-line poświęconą możliwościom rozwiązań klasy Network Detection & Response (NDR), Network Traffic Analysis (NTA) oraz Endpoint Detection & Response (EDR) w kontekście analizy i reagowania na incydenty bezpieczeństwa (DFIR – Digital Forensics & Incident Response). Zobaczymy, jak wykorzystać te dane w codziennym życiu bezpiecznika.
W trakcie sesji prowadzący przybliżą proces obsługi incydentu i pokażą, jak na poziomie komunikacji sieciowej oraz aktywności na stacjach końcowych użytkowników i serwerach wyglądają artefakty niezbędne do właściwej oceny i postępowania z incydentem oraz zebrania niezbędnego materiału dowodowego. Prezentacja i pokaz realizowana będzie na przykładzie platformy Fidelis Elevate.

Sesję poprowadzą: Robert Dąbroś (Fidelis Cybersecurity) i Franciszek Lewenda (4Sync Solutions)

Bliższe szczegóły oraz rejestracja na stronie ISSA Polska:
ISSA Cybeer – Digital Forensics &Incident Response

ZAPRASZAMY!