Advatech i LOGmanager Partnerem Specjalnym 9 Wielkopolskiego Konwentu Informatyków

4sync > Aktualności > Advatech i LOGmanager Partnerem Specjalnym 9 Wielkopolskiego Konwentu Informatyków

Już po raz kolejny eksperci Advatech, naszego Partnera specjalizującego się m.in. w rozwiązaniach klasy SIEM, podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami Wielkopolskiego Konwentu Informatyków, który odbył się w dniach 10-11 września 2020 roku.

Jak szybko i skutecznie reagować na krytyczne incydenty IT z wykorzystaniem narzędzi do agregacji i analizy logów” – to temat wystąpienia Daniela Wysockiego, który w Advatech odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT.

Daniel podzielił się z uczestnikami konwentu dobrymi praktykami i opowiedział jak zabezpieczyć infrastrukturę IT oraz podejmować szybkie i właściwe decyzje na podstawie analizy danych z wykorzystaniem rozwiązania SIEM firmy LOGmanager.

Bardzo dziękujemy i już dziś zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenie, podczas którego będzie można spotkać i poznać ekipę 4Sync i Advatech oraz rozwiązanie LOGmanager, czyli 5 Ogólnopolski Konwent Informatyków, 19-20 października 2020 roku, Łysomice k. Torunia.

Zachęcamy także do zapoznania się z Case Study naszego Partnera z wdrożenia LOGmanager w firmie G.EN. GAZ ENERGIA