NETSCOUT w portfolio 4Sync

4sync > Aktualności > NETSCOUT w portfolio 4Sync

Dbając o sukcesywne poszerzanie portfolio oferowanych rozwiązań cybersecurity, niezmiernie nam miło poinformować o podpisaniu kontraktu i uzyskaniu statusu autoryzowanego dystrybutora produktów NETSCOUT SYSTEMS – Lidera w Magicznym Kwadrancie Gartnera „2019 Magic Quadrant for Network Performance Monitoring and Diagnostics.”

NETSCOUT SYSTEMS, INC. (NASDAQ: NTCT) to wiodący dostawca rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo biznesu, będących połączeniem rozwiązań ochrony przed zagrożeniami cyfrowymi i analiz biznesowych. Przeciwdziałają one zakłóceniom dostępności, wydajności i bezpieczeństwa usług.

Pozycja lidera rynku i technologii wynika z połączenia opatentowanej technologii pozyskiwania informacji o stanie systemów IT z inteligentną analityką i ochroną przed cyberzagrożeniami. Rozwiązania NETSCOUT zapewniają dostęp do stanu usług i aplikacji w czasie rzeczywistym oraz wgląd, którego organizacje potrzebują, aby przyspieszyć i zabezpieczyć swoją cyfrową transformację. To podejście przekształca sposób, w jaki organizacje planują, dostarczają, integrują, testują i wdrażają usługi i aplikacje.

Visibility Without Borders – Widoczność bez granic
Gdziekolwiek. Każda aplikacja. Każda infrastruktura. W czasie rzeczywistym.

Aby dowiedzieć się więcej na temat poprawy wydajności usług, sieci i aplikacji w fizycznych i wirtualnych centrach danych lub w chmurze, a także dowiedzieć się, w jaki sposób rozwiązania NETSCOUT oparte na inteligencji usług, w zakresie wydajności i bezpieczeństwa, mogą pomóc w osiągnięciu przewagi, odwiedź stronę www.netscout.com