Case Study – LOGmanager w G.EN. GAZ Energia

4sync > Aktualności > Case Study – LOGmanager w G.EN. GAZ Energia

Ze względu na permanentny brak czasu związany z dużym nakładem zadań poszukiwaliśmy rozwiązania, które ułatwi naszą pracę, zamiast ją komplikować. Konkurencyjne produkty, pomimo tego że skuteczne, nie wpisywały się w tę konwencję. LOGmanager idealnie zaadresował nasze potrzeby – jest prosty w obsłudze i utrzymaniu przy jednoczesnym zachowaniu kluczowych funkcjonalności.”
– Artur Lech, Kierownik Sekcji Informatycznej, G.EN. GAZ Energia

W G.EN. GAZ Energia, który jest największym w Polsce prywatnym dystrybutorem gazu ziemnego, wdrożono system LOGmanager. Dział IT Klienta zarządzający setkami systemów, potrzebował rozwiązania, które pozwoliłoby na agregację informacji pochodzących z rozproszonego środowiska oraz prowadzenie analiz zaistniałych zdarzeń / incydentów bezpieczeństwa związanych z dostępem do wewnętrznych zasobów plikowych w różnych lokalizacjach. Dodatkowo Klientowi zależało na rozwiązaniu, które umożliwiłoby przechowywanie danych w sposób niezmieniony.

Wysoka wydajność, szybki proces wdrożenia i brak ograniczeń licencyjnych były dodatkowymi atutami, które Klient brał pod uwagę.

Dziękujemy naszemu Partnerowi, firmie Advatech, za profesjonalne poprowadzenie projektu i gratulujemy sukcesu!

Przeczytaj cały materiał

Strona Producenta >https://www.logmanager.cz/pl/<

Strona Partnera >https://www.advatech.pl/<