• 22 299 17 00
  • Adres mailowy 4Sync
Responsive image

Security Case Study :: 13 - 14 Września 2018 :: Warszawa, Hotel Sound Garden

Wspólnie z Fidelis Cybersecurity zapraszamy do wzięcia udziału w V edycji konferencji dotyczącej Bezpieczeństwa Informatycznego „SECURITY CASE STUDY”. Konferencja odbędzie się w dniach 13-14 września 2018 r. w Warszawie, w Hotelu Sound Garden przy ul. Żwirki i Wigury 18.

SCS to konferencja organizowana przez praktyków, ludzi, którzy na co dzień zajmują się zagadnieniami bezpieczeństwa teleinformatycznego, gotowych do dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą. Konferencja SECURITY CASE STUDY bardzo szybko zyskała uznanie specjalistów branży jako źródło wiedzy, okazja do rozwinięcia umiejętności, wymiany doświadczeń i spotkania światowych specjalistów. W programie znajduje się jak zwykle dużo prezentacji w ulubionej przez odbiorców formule „case study”. Jednak skupiając się na merytorycznych tematach nie zapominamy, jak ważna jest niepowtarzalna atmosfera – swobodne rozmowy, które są źródłem cennych kontaktów i rewelacyjnych pomysłów.

  

SCS PRO
Najwięksi światowi eksperci bezpieczeństwa teleinformatycznego

SCS URDI
Ścieżka poświęcona całkowicie informatyce śledczej

SCS Expo
Ścieżki tematyczne, część wystawiennicza i stoiska partnerskie

SCS Elevator Pitch
Katalizator networkingu, który zyskał nadspodziewanie dużą popularność wśród uczestników

 

 
W przeddzień konferencji 12.09 (środa) zapraszamy Państwa na praktyczny Warsztat z bezpieczeństwa sieciowego którą poprowadzi Robert Dąbroś z Fidelis Cybersecurity oraz Franciszek Lewenda z 4Sync Solutions.
  
Liczba miejsc na warsztatatch jest ograniczona!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ!

 

Dodatkowo mamy do rozdania kody rabatowe, dzięki któremu możecie obniżyć cenę wejściówki o 20%. Chętnych prosimy o bezpośredni kontakt mailowy.