I po konferencji…

4sync > Aktualności > I po konferencji…

Śląski Konwent Informatyków, który odbył się w dniach 30 września – 1 października w gościnnych progach hotelu Zimnik w Lipowej k.Żywca, już po raz siódmy zgromadził przedstawicieli lokalnego środowiska informatyków i menedżerów IT placówek administracji publicznej. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji o informatyzowaniu sektora publicznego, a także poznania najnowszych technologii prezentowanych na stoiskach partnerów konferencji.

W konferencji wzięli udział także przedstawiciele 4Sync, którzy wspólnie z ekspertami Advatech, Partnera specjalizującego się m.in. w rozwiązaniach klasy SIEM, zaprezentowali uczestnikom rozwiązanie LOGmanager.

Jak zapanować nad logami, czyli log management w praktyce” – to temat wystąpienia Daniela Wysockiego, który w Advatech odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT.

Daniel podzielił się z uczestnikami konwentu dobrymi praktykami i opowiedział jak zabezpieczyć infrastrukturę IT oraz podejmować szybkie i właściwe decyzje na podstawie analizy danych z wykorzystaniem rozwiązania LOGmanager.

Pięknie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za obecność, zainteresowanie rozwiązaniem wyrażane poprzez liczne pytania oraz ciekawe dyskusje na temat aktualnych cyberzagrożeń i sposobów skutecznego reagowania na nie.

Zachęcamy także do zapoznania się z historiami sukcesu naszych Partnerów z wdrożenia LOGmanager w firmie G.EN. GAZ ENERGIA oraz BUDIMEX.