LOGmanager na Śniadaniu Technologicznym Advatech

4sync > Aktualności > LOGmanager na Śniadaniu Technologicznym Advatech

Pięknie DZIĘKUJEMY naszemu Partnerowi, firmie Advatech, że po dłuuugiej 1,5-rocznej przerwie mogliśmy znowu spotkać się osobiście podczas Śniadania Technologicznego w Poznaniu. Bardzo dziękujemy za zaproszenie, a wszystkim Gościom za liczne przybycie i aktywny udział.

Celem spotkania było zaprezentowanie koncepcji ochrony ochrony, zarządzania i przeciwdziałania pojawiającym się cyberzagrożeniom oparty o rozwiązania LOGmanager oraz Vectra AI.

Pierwsza część spotkania poświęcona była przedstawieniu uczestnikom obu rozwiązań, koncepcji ich łącznego wykorzystania oraz synergii wynikającej z ich integracji. Druga część spotkania to już live demo, czyli prezentacja rozwiązań w działaniu. Spotkanie ciekawie poprowadzili eksperci od cyberbezpieczeństwa Advatech Hubert Ortyl i Daniel Wysocki, przy wsparciu również inżyniera 4Sync.

Advatech jest Autoryzowanym Partnerem LOGmanager o wysokich kompetencjach, posiadającym certyfikowanego inżyniera oraz praktyczne doświadczenie wdrożeniowe.

Zachęcamy do zapoznania się z historiami wdrożeń i opiniami klientów wykorzystujących rozwiązanie LOGmanager w swojej codziennej pracy:

Case Study Urząd Miasta Oborniki

Case Study G.EN. GAZ Energia

Case Study BUDIMEX

Case Study Sieć aptek Dr.Max